Victor Harbor Triathlons
8 Mar 2020

     
     
Final Results.

Page 1 of 3 (107 items)
PosRace NoTA member?ShareNameNameTimeTimeCat Pos
(Gen Pos)
CategoryCat PosAgeGenderGen PosClubCityStateWave
7451yes
Daisy BRAITHWAITEDaisy BRAITHWAITE
#451 Female 1213
00:29:31.500:29:31.51
(1)
1213113Female1MeteorsDulwichSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
26450
Milly BRADLEYMilly BRADLEY
#450 Female 1213
00:37:15.000:37:15.02
(7)
1213213Female7South BrightonSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
43456
Isabel CRANAGEIsabel CRANAGE
#456 Female 1213
00:40:23.500:40:23.53
(10)
1213310Female10Victor Harbour Triathlon ClubTatachillaSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
48471
Izzie NOTRIDGEIzzie NOTRIDGE
#471 Female 1213
00:43:18.900:43:18.94
(13)
1213412Female13WarradaleSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
50486
Freya WHITTLEFreya WHITTLE
#486 Female 1213
00:43:39.100:43:39.15
(14)
1213512Female14St George'sSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
51454
Molly CLARKMolly CLARK
#454 Female 1213
00:44:04.900:44:04.96
(15)
1213612Female15Glen OsmondSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
64480
Charlotte SHANNONCharlotte SHANNON
#480 Female 1213
00:47:20.300:47:20.37
(22)
1213712Female22TanundaSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
721046
Jasmine CARROLLJasmine CARROLL
#1046 Female 1213
00:49:48.600:49:48.68
(28)
1213813Female28South Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
81481
Isabella SHANNONIsabella SHANNON
#481 Female 1213
00:53:21.800:53:21.89
(32)
1213912Female32TanundaSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
89472
Jessica OSBORN Jessica OSBORN
#472 Female 1213
01:01:50.301:01:50.310
(36)
1213109Female36Coromandel ValleySouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
474
Indianna PODGERIndianna PODGER
#474 Female 1213
DNSDNS121313FemaleFlagstaff HillSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
452
Isabella BRIGGSIsabella BRIGGS
#452 Female 1213
DNSDNS121312FemaleHappy ValleySouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
1527yes
Henry PEARCEHenry PEARCE
#527 Male 1213
00:26:28.900:26:28.91
(1)
1213113Male1Tempo SystemsTusmoreSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
2537yes
Alex SMITHAlex SMITH
#537 Male 1213
00:26:44.100:26:44.12
(2)
1213213Male2Tempo SystemsParacombeSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
4500yes
Max DAVISMax DAVIS
#500 Male 1213
00:28:19.800:28:19.83
(4)
1213312Male4TempoTusmoreSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
5528
Oscar PIETSCHOscar PIETSCH
#528 Male 1213
00:29:02.000:29:02.04
(5)
1213412Male5LakersWoodville WestSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
6521yes
Jacob MCAULIFFEJacob MCAULIFFE
#521 Male 1213
00:29:12.600:29:12.65
(6)
1213512Male6Tempo SystemsFindonSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
8531
Lachlan SANDSLachlan SANDS
#531 Male 1213
00:30:40.300:30:40.36
(7)
1213612Male7West Lakes LakersSemaphoreSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
9497yes
Ben CROSSMANBen CROSSMAN
#497 Male 1213
00:31:05.400:31:05.47
(8)
1213711Male8Adelaide Triathlon ClubFullartonSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
10491
Archie BRAITHWAITEArchie BRAITHWAITE
#491 Male 1213
00:31:32.700:31:32.78
(9)
1213811Male9DulwichSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
12538
Archie WALSHArchie WALSH
#538 Male 1213
00:32:22.400:32:22.49
(11)
1213912Male11LockleysSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
14490yes
Wade BENTLEYWade BENTLEY
#490 Male 1213
00:32:44.200:32:44.210
(12)
12131012Male12Flagstaff HillSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
27525
Joel PALMERJoel PALMER
#525 Male 1213
00:37:30.100:37:30.111
(20)
12131112Male20BrighonSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
28509
Jayden GROOMJayden GROOM
#509 Male 1213
00:37:36.200:37:36.212
(21)
12131212Male21AdelaideSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
34496
Aidan COLLYERAidan COLLYER
#496 Male 1213
00:38:49.400:38:49.413
(26)
12131310Male26Flow EnduranceFlagstaff HillSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
35545
Lachlan ZETTERLachlan ZETTER
#545 Male 1213
00:39:00.000:39:00.014
(27)
12131413Male27Aberfoyle ParkSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
36514
Fletcher LANGELUDDECKEFletcher LANGELUDDECKE
#514 Male 1213
00:39:20.600:39:20.615
(28)
1213159Male28Craigburn FarmSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
39536
Alex SLATTERYAlex SLATTERY
#536 Male 1213
00:40:00.200:40:00.216
(29)
12131610Male29Henley BeachSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
42494yes
Joshua BUTLERJoshua BUTLER
#494 Male 1213
00:40:20.200:40:20.217
(32)
12131710Male32Tempo Systems Triathlon ClubNuriootpaSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
44532
James SCOTTJames SCOTT
#532 Male 1213
00:41:36.600:41:36.618
(33)
12131812Male33StrathalbynSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
4947
Oscar PALMEROscar PALMER
#47 Male 1213
00:43:21.300:43:21.319
(35)
12131910Male35BrighonSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
54543
Kaden WILLIAMSONKaden WILLIAMSON
#543 Male 1213
00:44:52.200:44:52.220
(36)
12132011Male36Flow EnduranceFlagstaff HillSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
551058
Jamison HENKEJamison HENKE
#1058 Male 1213
00:44:59.300:44:59.321
(37)
12132111Male37South Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
56519
Luke MARTINLuke MARTIN
#519 Male 1213
00:45:52.000:45:52.022
(38)
12132210Male38Happy ValleySouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
611040
Jack CARTERJack CARTER
#1040 Male 1213
00:47:02.400:47:02.423
(41)
1213239Male41South Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
65542
Jai WILLIAMSONJai WILLIAMSON
#542 Male 1213
00:47:48.800:47:48.824
(42)
12132411Male42Flow EnduranceFlagstaff HillSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
76495
Jenson COLEJenson COLE
#495 Male 1213
00:51:05.800:51:05.825
(46)
1213259Male46Old NoarlungaSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
77504
Leif ERIKSSONLeif ERIKSSON
#504 Male 1213
00:51:39.800:51:39.826
(47)
12132610Male47GreenwithSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
87530
Anton SAMMONSAnton SAMMONS
#530 Male 1213
01:00:11.401:00:11.427
(51)
12132712Male51Flow EnduranceFlagstaff HillSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
90535
Finn SHELDRICKFinn SHELDRICK
#535 Male 1213
01:03:54.501:03:54.528
(53)
1213289Male53Aberfoyle ParkSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
93492
Luke BUHAGIARLuke BUHAGIAR
#492 Male 1213
01:06:12.801:06:12.829
(55)
12132911Male55GreenacresSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
506
Jack FILLMOREJack FILLMORE
#506 Male 1213
DNSDNS121313MaleCarey GullySouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
516
Noah LAWRYNoah LAWRY
#516 Male 1213
DNFDNF121311MaleHappy ValleySouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
539
Dylan WEYLANDDylan WEYLAND
#539 Male 1213
DNSDNS121312MaleLittlehamptonSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
32464
Kirrily JAEGERKirrily JAEGER
#464 Female 1415
00:38:12.500:38:12.51
(8)
1415115Female8MccrackenSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
473
Charlotte PODGERCharlotte PODGER
#473 Female 1415
DNSDNS141515FemaleFlagstaff HillSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
84493
Ty BUHAGIARTy BUHAGIAR
#493 Male 1415
00:54:00.900:54:00.91
(49)
1415114Male49GreeacresSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
45483
Chanel STEFANIChanel STEFANI
#483 Female 1617
00:42:12.700:42:12.71
(11)
1617116Female11Trinity GardensSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
15487
Sarah WILKINSSarah WILKINS
#487 Female 1819
00:32:46.600:32:46.61
(3)
1819118Female3Craigburn FarmSouth Australia3 SC Female U20 & Teams/Green Caps/Row 1
18517
Patrick LOWEPatrick LOWE
#517 Male 1819
00:34:15.300:34:15.31
(14)
1819119Male14Pinkerton PlainsSouth Australia2 SC Male U20 & 50+/Orange Caps/Row 1
Page 1 of 3 (107 items)